Kilpailukalenteri 2020 – 2021

Päivitetty 26.11.2020
K = karsiutunut
P = peruutettu
Kilpailukutsut osoitteeseen kilpailut.sct(at)gmail.com

SyyskuuIlmoitetut luistelijatTuloksetLinkit
26.-27.9.2020 Aloituskilpailu, RauTL, RaumaNoviisit: Tilda K., Johanna, HillaTilda 1., Hilla 16., Johanna 27. / 29Kilpailun nettisivut & tulokset
valmentaja: JasminSilmut A: Martta, Matilda N., NooraNoora 9., Martta 13., Matilda 16. / 16
LokakuuIlmoitetut luistelijatTuloksetLinkit
3.-4.10.2020 Aloituskilpailu, EVT, VantaaNoviisit: HillaHilla 18. / 29Kilpailun nettisivut & tulokset
valmentaja: JasminSilmut A: Noora(P), Matilda N.(P)
Silmut B 2009: Iia, ElsaIia 4. (em), Elsa 14. / 17
Silmut B 2010 ja myöh. synt.: Sofia, Ellen L., NelliEllen 18., Sofia 24., Nelli 31. / 39
Minit: Lotta, Maja, Iina, Ellen F., Matilda J., EmiliaIina 11., Lotta 13., Emilia 15., Maja 21., Ellen 34., Matilda 35. / 38
Minit 2012 ja myöh. synt.: Isla, AinoIsla 7., Aino 9. / 21
MarraskuuIlmoitetut luistelijatTuloksetLinkit
1.11.2020 AlueCup, RauTL, RaumaSilmut B 2010 ja myöh. synt.: Nelli, Ellen L., SofiaEllen 1., Nelli 12., Sofia 16. (em) / 18Kilpailun nettisivu
Silmut B 2009: Elsa, Aada My., IsaIia 3., Aada 5., Elsa 8. / 10
valmentaja: JasminSilmut C: Aada Mä.Aada 7. / 11
7.-8.11.2020 SB-kilpailu, SeiTL, SeinäjokiNoviisit vanhemmat (SB-kilpailu): TildaTilda 2. / 18Kilpailun nettisivu
valmentaja: JasminNoviisit nuoremmat (SB-kilpailu): Hilla(P)
13.-15.11.2020 PromoCup, SalPa, SaloNoviisit: Johanna, Tilda,
Hilla(K)
Tilda 1., Johanna 20. / 29Kilpailun nettisivu
valmentaja pe: MariSilmut A (SB-kilpailu): Noora, Martta(P), Matilda N.Noora 10., Matilda 21. / 23
valmentaja la: JasminSilmut B: Aada My., Iia,
Ellen L.(K), Sofia(K), Nelli(K), Elsa(K)
Iia 9., Aada 15. / 22
valmentaja su: TillaSilmut C: Aada Mä., Iida L.Iida 1., Aada 8. / 17
Minit: Maja(P), Lotta,
Iina(K), Isla, Emilia(K), Matilda J.(K), Ellen F.(K), Aino(K)
Lotta 3., Isla 9.(em) / 29
Aluenoviisit: HenriikkaHenriikka 17.(em) / 17
Aluedebytantit: Ciia, FionaCiia 1., Fiona 6. / 10
21.11.2020 AlueCup & Kutsukilpailu, SCT, TurkuAluenoviisit: HenriikkaHenriikka 10. / 10Kilpailun nettisivu & tulokset
valmentaja: Salla-KaisaAluedebytantit: Ciia, FionaCiia 1., Fiona 3. / 4
Aluedeb. valmentaja: JasminTaitajat Axel: Eevi R., Ella, Milja, Iida R.Milja 2., Ella 3., Eevi 6., Iida 8.(em) / 8
Taitajat ei Axel 2001-2007: Miila, OonaMiila 4., Oona 5. / 10
Taitajat ei Axel 2008-2009: Essi, Anna(P), DahliaEssi 1., Dahlia 3. / 7
Taitajat ei Axel 2010-2011: Kiira, Tilda G., Lumia, AnnikaAnnika 3., Tilda 7., Kiira 10., Lumia 13. / 13
21.-22.11.2020 Kutsukilpailu, VTL, KisakallioNoviisit nuoremmat: Johanna(P), Hilla(K)Kilpailun nettisivu & tulokset
valmentaja lauantaina: MariSilmut A: NooraNoora 5. / 16
valmentaja sunnuntaina: TillaSilmut B 2009: Elsa, Aada My.(K), Iia(K)Elsa 11. / 11
Silmut B 2010 ja myöh. synt.: Ellen L., Sofia(K), Nelli(K)Ellen 9. / 20
Silmut C: Iida L., Aada Mä.Iida 2., Aada 11. / 21
Minit: Iina, Ellen F., Matilda(K), Aino(P), Isla(K), Emilia(K), Maja(K), Lotta(K)Iina 7., Ellen 19. / 28
JoulukuuIlmoitetut luistelijatTuloksetLinkit
4.-6.12.2020 Santa Claus, Varala-Tiimi, TampereNovice B 2007: TildaJos kilpailu järjestetään, se järjestetään vain Tampereen sairaanhoitopiirin seuroille.Kilpailun nettisivu
valmentaja lauantaina: JasminNovice B 2008: Johanna, Hilla
valmentaja sunnuntaina: TillaAluedebytantit: Ciia, Fiona
Taitajat Axel synt. 2007-2011: Iida R., Ella
Taitajat ei Axel synt. 2007-2009: Essi, Anna
Taitajat ei Axel synt. 2010-2011: Tilda G., Annika, Kiira, Lumia
12.12.2020 AlueCup, VG-62, NaantaliMinit: Ellen F., Maja, Emilia, Aino, Matilda, Isla, Iina, Lotta
valmentaja: Jasmin & MariTintit 2012: Amanda, Maisa, Arwen, Venla, Isabella, Ilona, Eevi T.
Tintit 2013 ja myöh. synt.: Charlotta, Iida N., Julia, Amelia, Pihla
TammikuuIlmoitetut luistelijatTuloksetLinkit
6.1.2021 AlueCup, PoriTa, Pori Silmut B:
valmentaja:Minit:
9.1.2021 AlueCup & Kutsukilpailu, SCT, Turku Silmut C:
valmentaja:Tintit 2012:
Tintit 2013 ja myöh. synt.:
Pikkutintit:
9.-10.1.2021 SB-kilpailu, KooVee, TampereNoviisit (SB-kilpailu, lohko 3):
valmentaja: Seija-Maria
23.1.2021 SB- & Kutsukilpailu, SCT, TurkuNoviisit:
valmentaja:A-silmut (SB-kilpailu):
23.1.2021 Kutsukilpailu, TRT, TurkuTintit:
valmentaja:Pikkutintit:
Taitajat:
30.1.2021 AlueCup, VG-62, NaantaliAluenoviisit:
valmentaja:Aluedebytantit:
HelmikuuIlmoitetut luistelijatTuloksetLinkit
6.2.2021 AlueCup & Kutsukilpailu, UJK, UusikaupunkiTintit:
valmentaja:Taitajat:
6.-7.2.2021 SB-kilpailu, SalPa, SaloNoviisit (SB-kilpailu):
valmentaja:A-silmut (SB-kilpailu):
13.2.2021 AlueCup, TRT, TurkuSilmut B:
valmentaja:Silmut C:
Minit:
Aluenoviisit:
Aluedebytantit:
MaaliskuuIlmoitetut luistelijatTuloksetLinkit
6.-7.3.2021 AlueCup Finaali & Kutsukilpailu, SalPa, SaloSilmut B 2010 ja myöh. synt.: Ellen L.
valmentaja:Silmut B 2009:
Silmut C:
Minit:
Tintit:
Aluenoviisit:
Aluedebytantit:
Kutsukilpailu:Taitajat:
Kutsukilpailu:Pikkutintit:
13.-14.3.2021 Noviisien kulta- ja hopeafinaali, HeiTa, HeinolaNoviisit kultafinaali:
valmentaja:Noviisit hopeafinaali:
14.3.2021 A-silmujen kulta- ja hopeafinaali, JyTLS, JyväskyläA-silmut kultafinaali:
valmentaja:A-silmut hopeafinaali:
27.3.2021 Kutsukilpailu, UJK, UusikaupunkiTintit:
valmentaja:Taitajat: